Dywan Rya 'Cloud Super Soft' – Białawy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | 120 cm , 160 cm , 170 cm , 200 cm , 230 cm , 240 cm , 250 cm , 290 cm , 340 cm |
| Szerokość: | 120 cm , 140 cm , 160 cm , 200 cm , 240 cm , 60 cm , 80 cm |
| Średnica: | 120 cm , 160 cm , 240 cm |
| Kolor: | Złamana biel |
| Liczba paczek: | 01.00 , 1 |
| Materiał: | Wykonane w 100% z poliestru |
| Zalecenia dotyczące pielęgnacji: | Plamy można usunąć za pomocą czystego, jasnego ręcznika frotte, odrobiny letniej wody i płynu do mycia naczyń. |
| Marka: | Reforma |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Kraj pochodzenia: | Indie |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








