Dywan Rya 'Wendy' - biały
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | 150 cm , 200 cm , 230 cm , 250 cm , 290 cm , 340 cm , 400 cm |
| Szerokość: | 133 cm , 160 cm , 200 cm , 240 cm , 300 cm , 80 cm |
| Średnica: | 120 cm , 160 cm , 200 cm , 240 cm , 300 cm , 80 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | 100% poliester |
| Marka: | Reforma |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | w trakcie obliczania |
| Kraj pochodzenia: | Indie |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








