Dywan wełniany 'Otago' - Naturalny
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | 200 cm , 230 cm , 240 cm , 290 cm , 300 cm , 340 cm , 400 cm |
| Szerokość: | 140 cm , 160 cm , 200 cm , 240 cm , 300 cm |
| Średnica: | 160 cm , 200 cm , 240 cm , 300 cm |
| Kolor: | Naturalny |
| Liczba paczek: | 01.00 |
| Materiał: | Ręcznie tkany z 80% wełny i 20% bawełny |
| Marka: | Reforma |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Kraj pochodzenia: | Indie |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








