Fotel 'Lindos' – beżowy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | - cm |
| Głębokość: | 81 cm |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Liczba paczek: | 1 |
| Maksymalne obciążenie: | 110 kg |
| Materiał: | Krzesło ogrodowe wykonane ze stali z beżowymi poduszkami z poliestru. |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Tak |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Wietnam |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








