Stół jadalniany 'Saba' okrągły 120 cm – Dąb
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Grubość blatu: | 1.8 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Średnica: | 120-165 cm |
| Kolor: | Naturalny |
| Liczba paczek: | 1 |
| Materiał: | Dąb łączony na złącze palczaste |
| Wykończenie: | Drewno |
| Zalecenia dotyczące pielęgnacji: | Czyścić wilgotną ściereczką. |
| Marka: | Reforma |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | W trakcie obliczeń |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








