Komplet wypoczynkowy 'Mykonos' – beżowy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Głębokość: | 4 cm , 68 cm |
| Szerokość: | - cm |
| Szerokość między nogami: | 30 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Wysokość nóg: | 65 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Liczba paczek: | China |
| Materiał: | Beżowy |
| Zalecenia dotyczące pielęgnacji: | Nie |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | 50 |
| Emisja CO2e: | Chiny |
| Kraj pochodzenia: | 53 |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








