Sofa 'Isola' - czarno-beżowa
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | - cm |
| Głębokość: | 67 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm , 5 cm |
| Kolor: | Beżowy/Czarny |
| Liczba paczek: | 3 |
| Maksymalne obciążenie: | 220 kg |
| Materiał: | Sofa 3-osobowa z czarną ramą i beżowymi poduszkami |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








