Solarium - Natura
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | - cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Głębokość siedziska: | 126 cm |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Wysokość siedziska: | 70 cm |
| Kolor: | Natura |
| Liczba paczek: | 1 |
| Maksymalne obciążenie: | 150 kg |
| Materiał: | 65% poliester i 35% bawełna , Drewniany leżak i poduszka |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Tak |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Indonezja |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








