Stół jadalny 'Mexico' ok. 140 cm - naturalny
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | - cm |
| Grubość blatu: | 1 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Średnica: | 140 cm |
| Kolor: | Natura |
| Liczba paczek: | 1 |
| Maksymalne obciążenie: | 50 kg |
| Materiał: | Okrągły drewniany stół jadalny z aluminiowymi nogami. |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








