Zestaw obiadowy 'Anafi' – szary/czarny
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | - cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 76 cm , 85 cm |
| Wysokość siedziska: | 85 cm |
| Średnica: | 80 cm |
| Kolor: | Czarny/Szary/Naturalny |
| Liczba paczek: | 2 |
| Maksymalne obciążenie: | 70 kg |
| Materiał: | Stalowy zestaw obiadowy z ceramicznym blatem. |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








