Zestaw obiadowy 'Chios' – beżowy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | Beżowy stalowy zestaw jadalny cm |
| Grubość blatu: | 100 cm |
| Głębokość: | 5 cm , 51 cm |
| Wysokość: | - cm |
| Wysokość nóg: | 71 cm , 83 cm |
| Wysokość siedziska: | okrągły cm |
| Średnica: | 59 cm |
| Klasa IP: | 150 |
| Kolor: | wysokość stołu: 71 cm." |
| Liczba paczek: | Kina |
| Maksymalne obciążenie: | Nie kg |
| Zalecenia dotyczące pielęgnacji: | 90 |
| Marka: | Venture design |
| Emisja CO2e: | 83 |
| Kraj pochodzenia: | 59 |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








