Zestaw obiadowy 'Lefkas' – brązowy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | 150 cm |
| Grubość blatu: | 2 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Szerokość: | 6 cm , 90 cm |
| Szerokość między nogami: | 119 cm |
| Wysokość: | 72 cm , 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 60 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Liczba paczek: | 2 |
| Maksymalne obciążenie: | 70 kg |
| Materiał: | Zestaw obiadowy wykonany ze sztucznego rattanu. |
| Wykończenie: | malowany proszkowo |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








