Zestaw wypoczynkowy 'Chania' - beżowy/naturalny
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | 110 cm |
| Głębokość: | 75 cm |
| Głębokość siedziska: | 75 cm |
| Szerokość: | 164 cm , 60 cm , 75 cm |
| Wysokość: | 75 cm , 76 cm |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Kolor: | Beżowy/Naturalny |
| Liczba paczek: | 1 |
| Maksymalne obciążenie: | 110 kg |
| Materiał: | Zestaw wypoczynkowy z ramą z drewna akacjowego i tapicerką z poliestru. |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Wietnam |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








