Zestaw wypoczynkowy 'Scopello' - beżowy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Głębokość: | 41 cm , 75 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 110 cm , 44.5 cm , 56 cm |
| Wysokość nóg: | 71 cm |
| Wysokość siedziska: | 71 cm |
| Liczba paczek: | China |
| Materiał: | Beżowy |
| Zalecenia dotyczące pielęgnacji: | Nie |
| Marka: | Venture design |
| Emisja CO2e: | Chiny |
| Kraj pochodzenia: | 75 |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








