Zestaw wypoczynkowy 'Zakynthos' – brązowy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Głębokość: | 45 cm , 85 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Szerokość między nogami: | 30 cm |
| Wysokość: | 42 cm , 45 cm |
| Wysokość nóg: | 70 cm |
| Wysokość siedziska: | 52 cm |
| Liczba paczek: | China |
| Materiał: | Brązowy |
| Zalecenia dotyczące pielęgnacji: | Nie |
| Marka: | Venture design |
| Emisja CO2e: | Chiny |
| Kraj pochodzenia: | 41 |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








