Fotel 'Ella' – Natura/Biały
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Długość: | - cm |
| Głębokość: | 76 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Kolor: | Naturalny/biały |
| Liczba paczek: | 1 |
| Maksymalne obciążenie: | 120 kg |
| Materiał: | Krzesło ogrodowe wykonane z rattanu , poduszki wykonane w 70% z poliestru i w 30% z bawełny. |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Indonezja |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








