Zestaw kawowy 'Limnos' – Beżowy
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Grubość blatu: | 2 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 57 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 7 cm , 80 cm |
| Wysokość siedziska: | 80 cm |
| Średnica: | 60 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Liczba paczek: | 2 |
| Maksymalne obciążenie: | 50 kg |
| Materiał: | Zestaw kawiarniany z dwoma stalowymi krzesłami. |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | Nie |
| Emisja CO2e: | Niedoszacowane |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








