Zestaw kawowy 'Tao' – żółty
Opis produktu
Specyfikacja produktu
| Głębokość: | 71 cm , 80 cm |
| Głębokość siedziska: | okrągły cm |
| Szerokość: | - cm |
| Szerokość między nogami: | 30 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Wysokość nóg: | 46 cm |
| Wysokość siedziska: | 80 cm |
| Liczba paczek: | China |
| Materiał: | Żółty |
| Wykończenie: | 1 , 5 |
| Zalecenia dotyczące pielęgnacji: | Tak |
| Marka: | Venture design |
| Dostarczane w całości: | 60 |
| Emisja CO2e: | Chiny |
| Kraj pochodzenia: | 46 |
Opinie
Średnia ocena 0 z 5 Liczba ocen 0
Ten produkt nie ma recenzji.








